Saatmine, maksmine ja tagastamine

Kui palju maksab toodete kättetoimetamine

Omniva pakiautomaatidesse toimetame ALATI TASUTA!
Kuller toimetab kätte tasuta, kui teie summa teie kaupade eest on üle 50€, muudel juhtudel on kättetoimetamise tasu teie aadressil 5€.

Kui kiiresti saan tellimuse kätte?

Kui toote veebilehel ei ole näidatud teisiti- saate kauba kätte 2-3 tööpäeva jooksul peale tasumise laekumist. 2018 a toimetati 98,7 % ostudest kätte 1 päeva jooksul. 1,3 % ostude kättetoimetamine hilines kahel põhjusel: kaup oli välja müüdud (selle kohta oli esitatud informatsioon toote veebilehel) või saadetise sorteerimise vigade tõttu toimetati saadetis kätte 3-4 tööpäeva jooksul.  Selleks et saadetis jõuaks kätte õigeaegselt on väga tähtis näidata täpne kättetoimetamise aadress, sihtnumber ning õige telefoninumber.

Kui palju maksab toodete saatmine välismaale (Eestist)?

Fikseeritud hindu ei ole, tasu arvestatakse automaatselt, kui olete kaubad korvi pannud ja valinud riigi, kuhu soovite kaubad saata.  Minimaalne kättetoimetamise hind on 5€.

Kas võin tasuda kaupade eest kättesaamise ajal?

Jah, võite. Võite maksta pangakaardiga. Pakiautomaadid on varustatud pangakaardi lugejatega, nagu tavalistes kauplustes.

TÄHTIS! See teenus on tasuline. Kulleriteenistus võtab 1€ suuruse maksu raha kogumise eest. Tellimuse esitamise ajal arvestatakse see maks automaatselt tellimuse hinda.

Kas võin tagastada kvaliteetsed kaubad?

Toidulisandid võite tagastada, kui pakend ei ole rikutud. Kuid teil tuleb tasuda tagastamise (saatmise) kulud.

Ma ei saanud kaupu või sain kaubad, mida ma ei tellinud. Mida teha?

Kõikidel juhtudel pöörduge epostitsi info@biofitus.ee

Kas Bioliftus tooted sobivad taimetoitlastele, veganitele?

Soovime, et võimalikult rohkem toodetest oleksid sobivad taimetoitlastele ja veganitele, kuid koostisainete parema omastamise eesmärgil tuleb võtta vastu otsus kasutada loomse päritoluga saadusi. Kui toode on sobiv veganitele, teatatakse selles toote veebilehel.

Bioliftus toodetes kasutatavad ained

Milliseid aineid kasutatakse Bioliftus toodetes?

Kõik Bioliftus toidulisandites kasutatavad peamised koostisosad on naturaalsed: võivad olla taimset või loomset päritolu, samuti mineraalid. 

Kas Bioliftus toodetes kasutatavad ained on inimorganismile ohutud?

Jah. Kõik meie kasutatavad ained on ohutud inimesele ja keskkonnale.

Kas Bioliftus tooted võivad põhjustada allergiat?

Tarvitades toidulisandeid meie soovituste alusel ei põhjusta need tervele organismile mingit kõrvalist mõju. Tooted võivad tekitada allergiat, kui tarvitajal on allergia koostises oleva aine suhtes (nt B-vitamiin) või tarvitate ravimeid, mis ei sobi kokku toidulisandite või vitamiinidega. Kui toidulisand põhjustab kõrvalist toimet, pidage nõu oma perearstiga. Informeerige teda, milliseid toidulisandeid ja ravimeid tarvitate.

Millisest vanusest alates võib Bioliftus tooteid tarvitada?

Kontsentreeritud koostise tõttu on Bioliftus tooted mõeldud vaid täiskasvanutele.