Biofitus ajalugu algas 2011 aastal, kui asutaja mõistis, et apteekidest ei õnnestu leida tugeva kontsentratsiooniga toidulisandeid suurtes pakendites. Samuti põrkas ta kokku probleemiga, et leida selliseid tooteid nagu Kurkum, 5HTP une jaoks, Q10 jms.

2012 aastal sai idee realiseeritud: olid leitud partnerid, kes vastasid asutaja nõuetele. 2012 aastal saabus esimene Biofitus toidulisandite saadetis.

2017 aastal hakkas Biofitus kauplema kogu Euroopas, asutati veebikauplus Ühendkuningriigi, Rootsi, Norra turu jaoks. 2018 aastal alustas Biofitus kauplemist Lätis ja Eestis.

Biofitus kaubamärk kuulub leedulastele. Käesoleval ajal toodavad Biofitus toidulisandeid meie tellimuste alusel kolm tehast Inglismaal ja üks Rootsis.

Logistika

Me mõiistame, et Te soovite oma tellimused kätte saada võiimalikult kiiresti. Enamus Eestis tegutsevatest veebikauplustest on vahendajad ja nad ei ladusta tooteid, aga toodete teekonda lõpptarbijani pikendavad erinevates ladudes asuvad tooted. Üks meie eesmärkidest on kaupade kättetoimetamine võimalikult kiiresti - vaid 1-2 tööpäeva jooksul. See on võimalik vaid kõikide Biofitus toodete ladustamisel ühes laos. Kättetoimetamise eest hoolitseb Omniva kulleriteenistus.